Priekšrocības

Jūsu priekšrocības

“Barona Jumti” ir skaitliski lielākā profesionāļu komanda, kura specializējas skārda jumtu montāžas un apkopes darbos, tāpēc spējam veiksmīgi un ātri uzstādīt pat vissarežģītākās konstrukcijas pēc Vācijas un Zviedrijas standartiem.

Laicīgi paveikts darbs mūsdienās ir viss, īpaši, ja runa ir par jumtu, tāpēc strikti pieturamies pie jumtu uzstādīšanas termiņa. Svarīgi, lai montāža būtu efektīva un maksimāli operatīva, tāpēc regulāri atjaunojam savas zināšanas, kā arī apmeklējam dažādas izstādes, lai sekotu līdzi tendencēm un apgūtu jaunākās tehnoloģijas.

Lai panāktu augstākās kvalitātes rezultātu, projekta izstrādes brīdī darbinieki konsultē arhitektu, lai plānos netiktu pieļautas kļūdas aprēķinos.

Strādājam tikai ar pārbaudītu ražotāju RUUKKI, Velux, Lindab, Plannja jumta seguma materiāliem un augstākās klases profesionālo ekipējumu, tāpēc garantējam, ka uzņēmuma ieklātie jumti kalpos, sākot no 50 gadiem.

"Ar skārda jumtu montāžu ir līdzīgi kā ar origami – tas ir uzmanīgi jāizgriež, jāsaloka un jānoliek. Estētika ir tikpat svarīga kā funkcionalitāte."